בס"ד

האתר בעדכון, נא הכנסו במועד מאוחר יותר

חדרי אירוח לפי שעות

מבצעים וחדשות

 • 22/03/2019
  ברוכים הבאים לבקתה כפרית - Dreams
  נשמח לארח אתכם בסוויטות המפוארות שלנו
  .
 • 21/03/2019
  חדש! סוויטות עם ג'קוזי ספא רק ב-300 ש"ח ל-3 שעות
  מהרו להזמין!
   
 • 18/03/2019
  אנו מכבדים כרטיסי אשראי
  ויזה, ישראכארט ומאסטר קארד.

חדרי אירוח לפי שעות

את העובדה שצימרים מספקים לכם את פורמט הלינה הטוב, המפנק והאטרקטיבי ביותר ביציאה לנופש, יודע כל מי שביקר אי פעם בצימר, אך מהפינוק ומרמת האירוח של הצימרים תוכלו ליהנות לא רק כאשר אתם יוצאים לנופש ארוך טווח, אלא גם כאשר אתם מחפשים לעצמכם פינה שקטה, חמימה ורומנטית למשך מספר שעות. ביקתה כפרית מציעה לכם חדרי אירוח לפי שעות, אותם תוכלו לשכור לטווח זמן של עד 3 שעות החל מ 200 ₪ לכל האירוח. כמו כן, תוכלו להאריך את שהותכם בחדרי האירוח בשעות נוספות, כשכל שעה נוספת תעלה לכם החל מ 70 ₪ לשעה.
 

צימרים גם להפסקה קצרה מהשגרה

הסיבה שבגינה אתם זקוקים לחדרי אירוח לשעות ספורות בלבד יכולה להיות כל סיבה שהיא, החל ממסיבה קצרה שאתם רוצים לערוך, ערב רומנטי, הפסקה מהשגרה, מהילדים ומהמשפחה, או כל סיטואציה אחרת בה אתם זקוקים לפינה שקטה ומרוחקת רק לעצמכם. ביקתה כפרית מציעה לכם את האפשרות לשכור חדרי אירוח לפי שעות וליהנות מכל הפינוקים הנלווים לרבות גקוזי, סאונה, שירותי ספא המסופקים לכם על ידי מעסים מקצועיים, אווירה רומנטית בסביבה ירוקה ושקטה, ועוד שורה של פינוקי אוכל, שתייה ופירות לכל אורך האירוח.

חדרי אירוח לפי שעות במרכז
 

כשאתם צריכים להתרחק מהשגרה

אם הדבר הראשון שקופץ לכם לראש כאשר אתם שומעים צימר לפי שעות הוא ערב רומנטי, סודי ומסתורי, אתם לחלוטין לא טועים, ואכן אנשים רבים עושים שימוש בשירות זה בדיוק למטרה זאת. יחד עם זאת, אפשרות זו נועדה גם לסולידיים שבינינו, שפשוט זקוקים לערב אחד של שקט, של אינטימיות, הרחק הרחק מהשגרה.
 

חדרי אירוח לפי שעות מחירים
אודות ביקתה כפרית

ביקתה כפרית הוא מתחם צימרים הממוקם קרוב לכביש 431 ומציע לכם מגוון רחב של אפשרויות אירוח לפי שעה, לפי יום או לפי רמת אירוח. תוכלו לשכור סוויטה רגילה, סוויטה עם גקוזי, סוויטה עם סאונה, סוויטה מפוארת, שירותי ספא ועוד שורה של פינוקים המוצעים על ידי המתחם, והכל בסביבה שקטה, מרוחקת הטובלת בירוק. צרו קשר עוד היום על מנת לקבל את כל הפרטים הדרושים לכם.