בס"ד

האתר בעדכון, נא הכנסו במועד מאוחר יותר

ביקתה כפרית

מבצעים וחדשות

 • 08/07/2020
  ברוכים הבאים לבקתה כפרית - Dreams
  נשמח לארח אתכם בסוויטות המפוארות שלנו
  .
 • 07/07/2020
  חדש! סוויטות עם ג'קוזי ספא רק ב-300 ש"ח ל-3 שעות
  מהרו להזמין!
   
 • 03/07/2020
  אנו מכבדים כרטיסי אשראי
  ויזה, ישראכארט ומאסטר קארד.

ביקתה כפרית

 

אנשים רבים מעוניינים ליהנות מחופשה באווירה פסטורלית, שקטה ורגועה. כחלק מכך, בכל פעם שעולה על הפרק רעיון לנופש שכזה הם מוצאים את עצמם תרים אחר ביקתה כפרית קסומה ומבודדת בצפון הארץ, במרכזה ובדרומה, אשר מוקפת בטבע ובמרחבים. כמובן, שרוב האנשים אשר תרים אחר ביקתה כפרית שכזאת יגיעו למעמד החיפוש עם עוד רשימה ארוכה של דרישות לגבי המקום ובין היתר: מיקום הבקתה, אתרי טיולים באזור, רמת האירוח, רמת האבזור, פינוקים ומתקני אירוח כגון: בריכת שחייה, ג'קוזי, אבזור מולטימדיה, פינוקים שונים כגון טיפולי ספא שיכולים להוות תרומה רבה לחופשה וכו', טווח של עלויות בו הם יוכלו לעמוד ורשימת הדרישות תהיה עוד ארוכה ואינדיבידואלית עבור כל אדם אשר נמצא בהליך של חיפוש אחר בקתה שכזאת.

ביקתה כפרית ומפנקת

בודקים את האפשרויות השונות

בכדי לצאת לחופשה באותה ביקתה כפרית אשר תענה על כל הדרישות של המחפשים וכחלק מכך, לא תצריך מהם לעשות פשרות שונות. קיימת חשיבות גבוהה לערוך היכרות עם כמה שיותר אפשרויות רלוונטיות. ישנן משפחות רבות אשר מתגוררות בישובים ובכפרים, אשר בנו בשטח הבית בקתות כפריות המשמשות כצימרים. ההמלצה היא כמובן, לנסות לאסוף מידע רלוונטי לגבי כמה שיותר אפשרויות רלוונטיות וכחלק מכך – להבין מהי תכולת הבקתה, מה כלול באירוח ומה לא, האם הבקתה מתאימה לכמות הנופשים ולסוג הנופשים, היכן היא בדיוק ממוקמת וכן הלאה. ניתן ברוב המקרים, גם לקבל המלצות ואף להתרשם מתמונות עדכניות, מה שיאפשר אף יותר לבסס את ההחלטה הטובה ביותר לגבי אותה ביקתה כפרית בה תנפשו בסופו של דבר.

ביקתה כפרית במרכז ביקתה כפרית לאירוע

עושים את הבחירה הנכונה

ביקתה כפרית דורשת לעיתים ההשקעה בחיפוש, כאשר, חשיבות גבוהה שתדעו שבסופו של דבר ביצעתם את הבחירה הנכונה. ברגע שתהיו בטוחים בבחירה, אתם יכולים להיות בראש שקט ורגוע ובידיעה שהחופשה שלכם הולכת להיות מוצלחת ומהנה. במידה וגם אתם תרים אחר ביקתה כפרית הגעתם למקום הנכון. "ביקתה כפרית" מציעה עבורכם סוויטות מפנקות וקסומות ברמת אירוח גבוהה הכוללת את כל הפינוקים ומתקני האירוח המושקעים והמפנקים ביותר. אתם מוזמנים להזמין את אחת הסוויטות וליהנות מהמתכון לחופשה חלומית ומושקעת.